O nas

Kancelaria Podatkowa Jeżyna zajmuje się przede wszystkim księgowością, doradztwem podatkowym oraz świadczy usługi kadrowo-płacowe. Spółka zajmuje się również doradztwem w zakresie ubezpieczeń oraz prowadzenia działalności gospodarczej, oferuje pomoc przy rejestracji działalności oraz w zakresie odszkodowań. Naszym celem jest sukces naszych klientów. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników sprawiają, że wiemy, jak go osiągnąć.

Naszym priorytetem jest chęć zapewnienia Klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej poprzez przejęcie i odciążenie Ich z obowiązków nakładanych przez politykę fiskalną państwa. Ideą, która przyświecała jej założycielom oraz aktualnym wspólnikom spółki, było stworzenie miejsca, w którym przedsiębiorca będzie mógł pozyskać profesjonalne usługi doradcze z zakresu prawa gospodarczego oraz finansów pod jednym adresem.

Podjęcie współpracy z naszą firmą eliminuje ryzyko popełnienia błędu poprzez złą interpretację przepisów podatkowych lub błędy rachunkowe, gdyż biuro rachunkowe przejmuje pełną odpowiedzialność na okres współpracy, posiadając przy tym stosowne dla tego typu działalności ubezpieczenia.

Nasi pracownicy gwarantują szybkie i sprawnie załatwienie zarówno codziennych czynności związanych z księgowością, doradztwem podatkowym jak przejścia skomplikowanych procedur, z jakimi mogą Państwo spotkać się w swojej działalności przy ubieganiu się o wsparcie i dotacje unijne.

Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszymi doradcami w celu bliższego przedstawienia propozycji współpracy.

Zaufali nam

Do grona aktualnych klientów, którzy obdarzyli zaufaniem naszą Kancelarię, zaliczają się m.in.: